user_mobilelogo

Schodiště je důležitý architektonický prvek interiéru a při navrhování si zaslouží náležitou pozornost. Další věcí je staveništní připravenost – jaký je k dispozici schodišťový prostor a stropní otvor. Konstrukci schodiště navrhnu ve specializovaném programu pro schody přesně podle Vašich požadavků s ohledem na to, aby bylo co nejpohodlnější.


Ke schodišti zašlu 3D pohledy, abyste věděli, jak bude ve skutečnosti vypadat, samozřejmě také půdorysy a řezy, abyste viděli, jakým způsobem je umístěné v prostoru, který je k dispozici. Pokud je v zadaném prostoru okno, dveře, pojistková skříň, atd., tak vše zahrnu do návrhu, abychom si byli jisti, že vše bude fungovat, jak má. Po odsouhlasení návrhu připravím nářezové plány na spárovky, vytisknu šablony 1:1, připravím montážní dokumentaci a odešlu na dobírku, nebo předám osobně.

Máte to do Písku daleko? Zaměřte schodišťový prostor, stropní otvor, výšku z čisté na čistou podlahu, dále vše, co může mít na průběh schodiště vliv (okna, dveře, pojistková skříň,…), včetně požadavků na provedení a zašlete to e-mailem. Zpravidla nejdéle do druhého dne Vám zašlu zpět návrh. Po odsouhlasení dostanete na e-mail nářezové plány, abyste mohli hned začít připravovat materiál a šablony s montážními plány dorazí poštou na dobírku.
Rád Vám také zajistím cenovou nabídku na kompletní dodávku schodiště u firmy, která má s jejich výrobou letité zkušenosti.

Kontaktní formulář

Na dřevostavby se díky historickému vývoji stavění pohlíží, nebo pohlíželo jako na stavby nižší kategorie. Opak je pravdou a systémy s hlavní nosnou konstrukcí na bázi dřeva využívají i ta nejluxusnější sídla. Díky snadné opracovatelnosti a tvarovatelnosti dřeva je možné vykouzlit zajímavé tvary budov. A to jak prostorové, tak půdorysné. Je možné ho využít nejen na nosnou konstrukci, ale i podlahy, vnitřní a vnější obklady a dokonce i jako střešní krytinu.


Pokud jste se rozhodli pro dřevostavbu, tak Vaše budoucí bydlení rozkreslím ve specializovaném CAD/CAM programu pro dřevěné konstrukce (včetně jednotlivých vrstev opláštění), doplním Vaše požadavky a úpravy oproti projektu, případně dodám projekt pro stavební povolení.


Zpracováním v programu eliminuji nepřesnosti PD, které mohou vzniknout tím, že projektant pracuje pouze ve 2D a nemá možnost si ověřit veškeré souvislosti v celkovém 3D pohledu na konstrukci. Z programu si vyexportuji přesné výpisy pro objednávku rostlého řeziva, KVH, BSH a dalších materiálů, které mají být součástí dodávky, případně poskytnu výpisy střešních ploch pro objednání krytiny a veškerých doplňků. Samozřejmě Vám zašlu k odsouhlasení základní půdorysy, řezy a 3D pohledy na konstrukci. Po odsouhlasení konstrukci rád vyrobím ručně, případně odešlu data pro výrobu do firmy s tesařským CNC strojem. Konstrukci je možné připravit na staveništní montáž, kdy jsou jednotlivé stěny rozloženy na dílce. Skládají se potom přímo na základové desce a po zkompletování se postaví a usadí na správné místo. Je také možné připravit konstrukci pro paneláž. Stěna se pak na staveniště přiveze zkompletovaná, v různém stupni dokončení (např. rám jednostranně opláštěný ztužující deskou; rám oboustranně opláštěný, zateplený; adt.).

Po dokončení mé práce Vám předám dokumentaci skutečného stavu, kde uvidíte pozice jednotlivých prvků ve stěnách, umístění stropních trámů a systém kotvení stěn – vše, co se může hodit, když se po letech rozhodnete k domu přistavět pergolu, zimní zahradu, nebo upravit dispozice.

 

Kontaktní formulář

 

Zabýváte se výrobou dřevěných konstrukcí, dřevostaveb, nebo schodišť? Rád pro Vás připravím návrhy, včetně podrobné výrobní a montážní dokumentace ve specializovaném CAD/CAM programu pro dřevěné konstrukce. Ten umožňuje osazení veškerých klasických tesařských spojů, jako jsou pláty, čepy a dlaby, rybinové spoje, různá okrasná zakončení a mnoho dalších, a stejně tak i zpracování konstrukcí s moderními spojovacími prvky. Celou konstrukci je možné exportovat na tesařská obráběcí centra, nebo připravit podrobné výrobní výkresy veškerých prvků stavby pro ruční výrobu => návrh = realita.


Kdykoliv během zpracování je možné exportovat výpisy veškerých materiálů, které tvoří konstrukci. Máte tak přehled, jaká bude spotřeba materiálu ve stěnách, krovu, stropu a podle toho připravit nabídku.


Pokud máte zaběhnutý systém výroby, tak přizpůsobím výstupy, aby co nejvíce odpovídaly Vašim zvyklostem.


Pokud by Vás zajímaly další podrobnosti, rád se s Vámi setkám, případně popovídám po telefonu a můžeme se pustit do práce…

Kontaktní formulář

Chcete vybudovat pergolu, altánek, garážové stání, zahradní chatku, přístřešek na dřevo, . . . ?
Rád pro Vás připravím návrh ve specializovaném CAD/CAM programu pro dřevěné konstrukce.


Prohlédnete si Vaši konstrukci ve 3D, abyste věděli, jak bude ve skutečnosti vypadat, zašlu půdorysy a řezy, abyste se ujistili, že splňuje Vaše rozměrové požadavky. Všechno sedí jak má? Konstrukci rád vyrobím, pokud si budete přát, tak ji natřu - včetně palubek, dovezu na místo a smontuji. Rád dodám veškeré další materiály a služby, které požadujete. Jste kutil? Rád byste si konstrukci dokončil sám? Připravím Vám skládačku konstrukce - každý díl opatřený číslem a montážní plány, ve kterých vyčtete jejich pozice, postup montáže, včetně výpisu doporučeného spojovacího materiálu.

Kontaktní formulář

Střecha je bezesporu důležitým prvkem, který chrání dům a jeho obyvatele před nepříjemnými povětrnostními vlivy, jako je déšť, sníh, vítr, přemíra slunce. Kvalita provedení střechy ovlivňuje i životnost celé stavby, ale je také částí, která tvoří charakteristický vzhled domu. Je proto důležité, aby stavebník viděl před realizací, jak bude ve skutečnosti dům a blízký altánek, pergola, garáž, atd. vypadat. Díky specializovanému CAD/CAM programu pro dřevěné konstrukce si po zaměření Váš krov rozkreslím, doplním Vaše požadavky a osadím tesařskými spoji. Zpracováním v programu eliminuji nepřesnosti PD, které mohou vzniknout tím, že projektant pracuje pouze ve 2D a nemá možnost si ověřit veškeré souvislosti v celkovém 3D pohledu na konstrukci. Z programu si vyexportuji přesné výpisy pro objednávku řeziva a dalších materiálů, které mají být součástí dodávky, případně poskytnu výpisy střešních ploch pro objednání krytiny a veškerých doplňků. Samozřejmě Vám zašlu k odsouhlasení základní půdorysy a 3D pohledy na konstrukci. Po odsouhlasení konstrukci rád vyrobím ručně, případně odešlu data pro výrobu do firmy s tesařským CNC strojem. Na stavbu většinou již přivezu skládačku. Konstrukci tak smontuji rychle a může se pokračovat v navazujících činnostech.

 

Kontaktní formulář

Zavoláte, pošlete e-mail … -> sejdeme se … -> připravím návrh, včetně 3D vizualizace … -> vyrobím …  -> smontuji … ->… předám.

Vaši konstrukci rozkreslím ve specializovaném CAD/CAM programu pro dřevěné konstrukce, který umožňuje návrhy veškerých klasických tesařských spojů, jako jsou pláty, čepy a dlaby, rybinové spoje, různá okrasná zakončení a mnoho dalších, a stejně tak i zpracování konstrukcí s moderními spojovacími prvky. Celou konstrukci je možné exportovat na tesařská obráběcí centra, nebo připravit podrobné výrobní výkresy veškerých prvků stavby pro ruční výrobu => návrh = realita.


Samozřejmostí jsou náhledy na kompletní stavbu ve 3D, půdorysy a řezy, abyste věděli, jaký bude konečný vzhled a rozměry konstrukce. Konstrukci rád smontuji a dodám další materiály a služby dle Vašeho přání.


Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete mi nezávaznou poptávku na Vaši konstrukci. Do zprávy napište veškerá Vaše přání a požadavky ohledně provedení konstrukce, rozsahu dodávky a přiložte náčrtek -  naskenované plány, podklady od projektanta v PDF, DXF, DWG, případně fotky – jednoduše veškeré podklady, které máte k dispozici, aby byla nabídka co nejpřesnější…
Před započetím prací na výrobě konstrukce vystavuji zálohovou fakturu ve výši 50%, po předání konstrukce fakturuji zbytek.

Kontaktní formulář