user_mobilelogo

Zavoláte, pošlete e-mail … -> sejdeme se … -> připravím návrh, včetně 3D vizualizace … -> vyrobím …  -> smontuji … ->… předám.

Vaši konstrukci rozkreslím ve specializovaném CAD/CAM programu pro dřevěné konstrukce, který umožňuje návrhy veškerých klasických tesařských spojů, jako jsou pláty, čepy a dlaby, rybinové spoje, různá okrasná zakončení a mnoho dalších, a stejně tak i zpracování konstrukcí s moderními spojovacími prvky. Celou konstrukci je možné exportovat na tesařská obráběcí centra, nebo připravit podrobné výrobní výkresy veškerých prvků stavby pro ruční výrobu => návrh = realita.


Samozřejmostí jsou náhledy na kompletní stavbu ve 3D, půdorysy a řezy, abyste věděli, jaký bude konečný vzhled a rozměry konstrukce. Konstrukci rád smontuji a dodám další materiály a služby dle Vašeho přání.


Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete mi nezávaznou poptávku na Vaši konstrukci. Do zprávy napište veškerá Vaše přání a požadavky ohledně provedení konstrukce, rozsahu dodávky a přiložte náčrtek -  naskenované plány, podklady od projektanta v PDF, DXF, DWG, případně fotky – jednoduše veškeré podklady, které máte k dispozici, aby byla nabídka co nejpřesnější…
Před započetím prací na výrobě konstrukce vystavuji zálohovou fakturu ve výši 50%, po předání konstrukce fakturuji zbytek.

Kontaktní formulář